Dodatkowe usługi

Organizacja pokazów mody

Właściwie zrealizowany pokaz mody powinien właściwie eksponować markę. Zapewniamy kompleksową obsługę pokazów mody: budowę wybiegów,  nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, obsługę DJ’ską, choreografię, charakteryzację i stylizację, modelki i modeli. Mamy wszystko to, czego potrzeba by Twój produkt czy kolekcja miały wyjątkową oprawę.

Jeśli szukacie Państwo godnego partnera podczas realizacji imprezy nie musicie już dalej szukać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.

Prowadzenie pokazów i eventów (usługi konferansjera)

Konferansjer to osoba prowadząca imprezę, zapowiadająca poszczególne punkty jej programu, nadająca jej kształt. Zadaniem konferansjera jest czuwanie nad przebiegiem wydarzenia, przedstawianie artystów, przygotowanie publiczności na występ, urozmaicanie imprezy anegdotami i dowcipami. Konferansjer odpowiada za to, by uczestnicy imprezy dobrze się bawili.

Żadna impreza nie może się odbyć bez konferansjera, który profesjonalnie ją poprowadzi i stworzy świetną atmosferę do wspólnej zabawy. Naszym celem jest pomoc w doborze i zapewnieniu odpowiedniej osoby, która profesjonalnie poprowadzi: pokaz mody, festyn, event firmowy, konferencję, bankiet, targi.

Jeśli szukasz konferansjera – dobrze trafiłeś!

Dokumentacja eventów (fotografowanie, filmowanie)

Wszelkie imprezy i eventy są ważne dla wizerunku firmy. Event może przynieść sukces firmie także długo po jego zakończeniu. Profesjonalna dokumentacja zdjęciowa jest świetnym narzędziem promocyjnym dlatego eventy, konferencje, targi, spotkania biznesowe i wszelkiego rodzaju imprezy firmowe nie mogą się wręcz obyć bez należytej dokumentacji fotograficznej. Zdjęcia i filmy są nie tylko pamiątką, ale również istotnym narzędziem promocji czy kształtowania wizerunku firmy, marki lub konkretnego wydarzenia.

Na Twoje życzenie możemy sfotografować czy też sfilmować każde wydarzenie – zapraszamy do kontaktu.