Telefon

500 522 777

Email

office@prime-models.pl

Godziny otwarcia

Pn–Pt 9:00–19:00 Sobota 9:00–14:00

Hostessy na imprezy, bankiety, targi, promocje , klipy

Aktualnie nadrzędnym celem agencji jest segment TOP HOSTESS. W naszej bazie znajdą Państwo piękne dziewczyny z całej Polski, starannie dobrane pod względem urody, aparycji i kultury osobistej. Znajomość języków obcych oraz wyróżnienia w konkursach piękności to dodatkowy atut współpracujących z nami hostess, który pomoże perfekcyjnie reprezentować Państwa firmę.
Jeżeli organizujesz bankiety, imprezy, konferencje i potrzebujesz powitać gości w elegancki sposób lub przyciągnąć większą uwagę do swojego stoiska na targach czy imprezach to oferujemy tobie bardzo szeroki wybór modelek i hostess.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym klientom oferujemy modelki, hostessy i promotorów na wszelakie imprezy na terenie całego kraju. Zadbamy o to, aby dzięki starannie dobranym hostessom,  każda forma promocji Państwa firmy była unikalnym wydarzeniem.
Nasze hostessy , top hostessy wyróżniają się nie tylko urodą osobistą – cechuje je pracowitość, doświadczenie, uczciwość, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.

Oferujemy hostessy na
* targi
* bankiety
* konferencje
* eventy
* imprezy firmowe
* imprezy sportowe
* akcje promocyjne
* klipy filmowe
* rozdawanie ulotek
* szkolenia
* sampling
* sesje zdjęciowe
* stylizacja
* kolportaż materiałów promocyjnych
* bodypainting
* oferujemy również hostessy egzotyczne i azjatki

Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie część zatrudnianych przez nas modelek, modeli, hostess, fotomodelek
Całą naszą ofertę przedstawimy na życzenie klienta.

 

back-to-top