Hostessy i modelki prime models

na targi , eventy, promocje, bankiety

 Telefon:
500 522 777
 Zaczynamy:
Pn–Pt 9:00–19:00 Sobota 9:00–14:00

Modelki

Modelki na imprezy, bankiety, targi, promocje


W naszej ofercie możemy Państwu zaproponować piękne hostessy , modelki , hostmenów oraz modeli z całego kraju. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski jak i również poza jej granicami.
Napisz do nas gwarantujemy, pełny profesjonalizm oraz szybką odpowiedz!Aktualnie nadrzędnym celem agencji jest segment TOP HOSTESS. W naszej bazie znajdą Państwo piękne hostessy poznań oraz dziewczyny z całej Polski, starannie dobrane pod względem urody, aparycji i kultury osobistej. Znajomość języków obcych oraz wyróżnienia w konkursach piękności to dodatkowy atut współpracujących z nami hostess, który pomoże perfekcyjnie reprezentować Państwa firmę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli poszukujesz ozdoby targów, imprezy firmowej, Twojego stoiska to dobrze trafiłeś ! Naszym klientom oferujemy hostessy  i promotorów na wszelakie imprezy na terenie całego kraju. Zadbamy o to, aby dzięki starannie dobranym hostessom,  każda forma promocji Państwa firmy była unikalnym wydarzeniem. Nasze hostessy, top hostessy wyróżniają się nie tylko urodą osobistą – cechuje je pracowitość, doświadczenie, uczciwość, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach. Piękne hostessy i modelki na imprezy czy bankiety jak również na targi oraz promocje zawsze podniosą wizerunek danej imprezy.

Oferujemy Hostessy oraz modelki:

Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie część zatrudnianych przez nas modelek, modeli, hostess, fotomodelek
Całą naszą ofertę przedstawimy na życzenie klienta..