Telefon

500 522 777

Email

office@prime-models.pl

Godziny otwarcia

Pn–Pt 9:00–19:00 Sobota 9:00–14:00

Modelki i Hostessy Sopot

Nasza firma proponuje Państwu najpiękniejsze modelki i hostessy Sopot.
Działamy na terenie całego kraju.  Została założona w 2007 roku, na bazie doświadczeń naszych pracowników w zakresie modelingu i koordynacji akcji hostessowych.

Podczas naszych kilku lat działalności zorganizowaliśmy z powodzeniem niezliczoną ilość akcji z udziałem hostessy i modelek w Sopot.

Zdobyliśmy doświadczenie w zakresie organizacji pokazów mody, produkcji sesji zdjęciowych i cyfrowej obróbki zdjęć. Nasze modelki i modele wzięli udział w realizacji kampanii reklamowych: okładki magazynów, billboardy, fotografii reklamowej – (niestety musieliśmy ukryć częściową bazę naszych klientów  – z uwagi na działania konkurencyjnych firm) – pozostają tajemnicą handlową firmy. Aktualnie nadrzędnym celem agencji jest segment TOP HOSTESS, hostessy w Sopot oraz realizacja sesji zdjęciowych i pokazów mody w Sopocie. Specjalizujemy się w dostarczaniu personelu na wszelkiego rodzaju imprezy, targi, promocje oraz eventy w Sopocie. Obsługujemy zarówno masowe przedsięwzięcia promocyjne, jak i również dostarczamy pojedyncze hostessy na targi lub eventy w Sopocie. Zależy nam na satysfakcjonującej realizacji każdego zleconego projektu.

Posiadamy własne pomysły, które pomagają nam efektywnie promować wizerunek każdej firmy, jednak nie zapominamy stosować się do wymagań i gustów klienta. W naszej bazie modelek i hostess znajdą Państwo piękne dziewczyny z Sopocie oraz z całego terenu Polski, starannie dobrane pod względem urody, aparycji i kultury osobistej. Stale prowadzimy castingi – nabór nowych twarzy – szukamy zarówno modelek, fotomodelek, hostess, modeli, hostmanów, tancerek i statystów w Sopocie.

Na stronie znajdziecie Państwo profile jedynie części zatrudnianych przez nas hostess i modelek. Skontaktuj się z nami – na życzenie udostępnimy Ci wewnętrzny katalog on-line, w którym umieściliśmy profile niemal wszystkich zatrudnianych przez nas osób. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia akcji z udziałem hostess.

Oferty dla klientów tworzymy na podstawie własnych doświadczeń z przeprowadzonych akcji. Znajomość języków obcych oraz wyróżnienia w konkursach piękności to dodatkowy atut współpracujących z nami hostess, który pomoże perfekcyjnie reprezentować Państwa firmę. Posiadamy w naszym banku twarzy kilka tysięcy osób na terenie całego kraju. Jako nieliczni w Polsce oferujemy egzotyczne modelki i modeli: Azjatki, mulatki, czarnoskóre modelki i modele egzotyczne w Sopocie.

Zajmujemy się kompleksową organizacją sesji zdjęciowych zarówno w Polsce jak i na terenie Europy Zachodniej. W tym zakresie, poza organizacją modelek, fotografów, wizażystów i stylistów, pomagamy również w organizacji odpowiedniego studia lub pleneru – jednocześnie mając na uwadze wymagania klienta. Organizujemy pokazy mody, dostarczamy tancerki do klubów i na imprezy firmowe, hostessy na targi i imprezy firmowe w Sopocie, Polsce i w strefie Schengen.

Zaufały nam już największe polskie i zagraniczne firmy  Jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm w realizacji każdego zlecenia, przyczyniły się do stałej współpracy z wieloma naszymi Klientami oraz rekomendowania naszej firmy jako partnera godnego współpracy.

Życzymy Państwu miłego dnia.

 

back-to-top